Body Attack Nitro Pump 3.0, în comparație cu alte suplimente pre-antrenament, oferă cantitățile potrivite de substanțe active pentru a oferi mușchilor și mai multă putere și pompare atunci când te antrenezi. Noua și îmbunătățită, formula Nitro Pump 3.0 îți permite să-ți depășești performanțele anterioare. Vei simți un foc arzător în mușchi, ceea ce va face ca mușchii să se simtă mai mari după antrenament.
Ingrediente: L-citrulin malat (16%), creatină anhidră1 (12,2%), beta-alanină (12%), L-arginină alfa ketoglutarat (10%), maltodextrină, L-leucină (8%), taurină, L-tirozină (6%), L-izoleucină (4%), L-valină (4%), aromă (conține lactoză), citrat de magneziu, D-glucuronolactonă, bicarbonat de sodiu, agent de separare (dioxid de siliciu), îndulcitori (acesulfam-K, ciclamat de sodiu, zaharină, sucraloză), extract de Rhodiola rosea, niacină, emulgator (lecitină (soia)), clorhidrat de piridoxină, coloranți (caroten), clorură de crom-(III), cianocobalamină. 1CREAZ®
Administrare: Amestecați 25 g de pulbere (2 lingurițe) în 200 ml de apă și consumați aproximativ 30 de minute înainte de antrenament.